Вхід

На Сумщині розіграли кубок голови ОДА з футболу

Фінальний матч Кубка губернатора Сумщини розіграли в селищі Миколаївка Білопільського району на стадіоні ФК «Вікторія».

У фіналі зустрілись ФК «Нива» з села Хухра Охтирського р-ну та ФК «Супутник» з селища Степанівка Сумського р-ну.

Підтримати обидві команди приїхали сотні вболівальників, тож гаряче було і на футбольному полі, і на глядацьких трибунах. Попри прогнози щодо переваги охтирської команди чинний володар Кубка губернатора «Супутник» з перших хвилин почав атакувати ворота суперників. «Нива» більше захищалась, час від часу роблячи контратаки. Уже на 26-ій хвилині Сергій Бабинін виводить сумчан вперед, а за 10 хвилин рахунок на користь Степанівки подвоїв Костянтин Сорока. Після перерви погляд від газону не можна було відірвати. Обидві команди демонстрували швидкий та яскравий футбол. «Нива» намагалась відігратись, а тому використовувала будь-яку можливість пробити по воротах супротивника. На 62-ій хвилині Сергій Коритник ефектним ударом скорочує розрив, а під завісу матчу йде бити пенальті. І доля б матчу могла вирішуватись уже після основного часу, але воротар «Ниви» парирує цей удар. Перемагає ФК «Супутник» 2:1 і вдруге залишає собі Кубок сумського губернатора, який вручив команді особисто Микола Клочко. Кращими футболістами матчу стали Сергій Коритник та Сергій Бабинін.

Нагадаємо, в рейтингу губернаторів за підсумками першого півріччя Микола Клочко посів останнє, 23-тє місце.