Вхід

Сумські бійці перемогли в Харкові

12 листопада сумські панкратіасти взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів, серед них 16 представників Сум - вихованці Сумської міської КДЮСШ єдиноборств. Сумчани показали відмінний результат, завоювавши 24 золотих, 7 срібних і 2 бронзових медалі, добре підготувавшись до чемпіонату України, який пройде 8-11 грудня також у Харкові, пише sportclub.sumy.ua.

На п'єдестал піднялися всі спортсмени сумської команди. Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали: Давид Снєгірьов, Антон Голомідов, Олексій Новак, Денис Литовченко, В'ячеслав Михайличенко, Ярослав Христич, Олександр Артюх, Денис Никонець, Роман Миронов, Едуард Житков та Владислав Бабич. Призерами: Артем Кашаба, Ігор Голуб, Максим Березін і Віталій Іващенко.