Вхід

Сумські бійці підкорили Рим

16-17 липня 2016 року у Римі, одному з найстаріших міст світу, на березі Тірренського моря, в CENTRO OLIMPICO MATTEO PELLICONE відбувся континентальний чемпіонат Європи з греплінгу, у якому традиційно брали участь спортсмени Сумської обласної організації Федерації панкратіону України. До складу збірної України увійшли сім спортсменів Сумщини, - усі  повернулися додому з медалями різного ґатунку.

Незважаючи на далекий шлях, спортсмени змогли вчасно відновитися, зберегти спортивну форму та сконцентруватися на перемозі. У перший день змагань у розділі «греплінг ноу-гі» Скрипник Світлана - в/к 53 кг, упевнено підтвердила минулорічний результат, отримавши перемогу у фіналі над представницею Іспанії. У в/к 62 кг до фіналу вийшли одразу два сумчанина: Баранов Дмитро та Ніконець Денис, упевнено пройшовши свої підгрупи. Фіналу не відбулося, оскільки Баранов Д. пропустив на найвищу сходинку п’єдесталу свого молодшого товариша та учня по команді - Ніконця Д. Вдалий дебют Козлова Олександра (в/к 66 кг) дав змогу спортсменові отримати бронзову нагороду на континентальному чемпіонаті. Програвши свій перший поєдинок чемпіону світу минулого року, Горобець Кирило (в/к 71 кг) отримав шанс змагатися за третє місце. Результат - бронзова медаль. Доля випробовує і мотивує на майбутні перемоги Неткачева Дмитра (в/к77 кг). Котрого разу, вийшовши до фіналу міжнародного турніру, наш спортсмен поступився декількома балами іспанцю, посівши почесне друге місце. У розділі «греплінг ноу-гі» збірна України була другою у загальнокомандному заліку.

Наступного дня наші спортсмени, повністю не відновившися, вийшли на килим, щоб довести європейській спортивній спільноті, що одна з кращих шкіл греплінгу знаходиться у Сумському регіоні. Боротьба у кімоно, із застосуванням больових та задушливих прийомів, демонстрація складних технік на високому рівні у виконанні сумських майстрів греплінгу, принесли у копілку збірної України п’ять нагород. Бронзові медалі континентального Риму вибороли дівчата - Скрипник Світлана (в/к53 кг) та Сушко Олена (в/к +71 кг). Найкращий результат для збірної приніс Баранов Дмитро (в/к 62 кг), посівши друге місце. Бронзу у даній ваговій категорії завоював Ніконець Денис. Горобець Кирило, із-за того, що не зміг вчасно зігнати вагу, був змушений виступати у в/к 77 кг. Свою помилку він виправив бронзовою нагородою для збірної, котра посіла третє загальнокомандне місце у підсумку другого дня змагань у розділі «греплінг гі».

Усі дороги ведуть до Риму… Цього разу і сумчани, після завершення змагань мали можливість отримати незабутні враження, відвідавши Колізей та Римський форум, музей Ватикану.  Повертаючись до України, переможці відпочивали на березі Балатонського озера в Угорщині.