Вхід

Сумські футзалісти програли в столиці (відео)

11 січня пройшли ігри 13-го туру чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі. Сумська команда «FoodCentre-СумДУ» грала на виїзді проти київського «ХІТа», пише sportclub.sumy.ua.

Вже на першій хвилині рахунок відкрив сумчанин Роман Зеленський, щоправда, у свої ворота. М'яч після удару Олександра Педяша зрикошетив від нашого гравця прямо у ворота. На 4-й хвилині Віталій Катеринін зрівняв рахунок після сольного проходу. Далі була гра з моментами біля обох воріт, але голи глядачі побачили лише в кінцівці тайму: на 17-й хвилині відзначився Олександр Корнійчук, через хвилину – Педяш, - 3:1.

У другому таймі дублем відзначився киянин Олександр Шкільний (24 і 28 хвилини). Тільки на 36-й хвилині Арсеній Гуреєв забив другий м'яч сумської команди. Однак на 40-й хвилині Євген Сірий поставив крапку в цьому матчі - 6:2.

Після 13 турів лідирує херсонський «Продексім» - 31 очок (в 11 іграх), далі - «ХІТ» - 27 (12), «Ураган» - 25 (11)... Сумчани після перемоги одеського «Епіцентру К - Авангард» опустилися на останню сходинку. У них 5 очок в 11 матчах, в одеситів - 7. До шостого місця, яке дає перепустку до фінальної шістки, ще 3 очка.