Вхід

Сумські хокеїстки стартували на чемпіонаті Європи з поразки

24 липня в Глазго, Шотландія, розпочався чемпіонат Європи II з хокею на траві серед дівчат до 18 років.

У турнірі беруть участь вісім команд, розділених на дві групи. У нашій - Україна, Білорусія, Франція та Литва. В іншій - Шотландія, Австрія, Чехія та Італія.

У перший день наша збірна, складена переважно з вихованок сумського хокею, зустрічалася з північними сусідками. Гра завершилася з рахунком 1:5 на користь білорусок. Єдиний м'яч за наших на останній хвилині першого тайму провела Анна Серьожко, зрівнявши рахунок. У другому таймі забивали лише суперниці. В іншій грі групи француженки обіграли литовок 4:1.

Сьогодні нашим чекає зустріч з Францією, а білоруски зіграють з литовками, пише Спортклуб.