Вхід

Сумські панкратіасти стали кращими в Україні

У неділю у Палаці спорту «Локомотив» імені Г. Кирпи м. Харків завершився Чемпіонат України з панкратіону, який проходив з 9 по 11 грудня. Протягом трьох змагальних днів понад 700 спортсменів з 20 регіонів країни виборювали особисту першість у своїх вагових категоріях.

Нашу область представляли 60 спортсменів та 40 учасників молодіжного складу збірної області, котрі взяли участь у всеукраїнському турнірі з панкратіону у перший день змагань.

В ході чемпіонату відбувся останній етап відбору до національної збірної країни. Наші спортсмени доклали всіх зусиль та показали відмінний результат. У результаті триденної боротьби сумчани підтвердили своє багаторічне лідерство, завоювавши три золота у командній першості у розділах «греплінг ноу-гі», «греплінг гі» та «традішн». Лише одним балом останнього дня змагань у «фулі» наші спортсмені поступилися м. Києву.

Цікава та динамічна боротьба, переповнена загостреннями та безліччю рішучих атак спостерігалася на килимах, особливо коли на них змагалися сумчани. Як наголошувалося вище, саме молодь задала темп, продемонструвавши майстерність, якій позаздрять дорослі спортсмени. Серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., які представляли Сумську область, переможцями та призерами стали: Кривошей Владислав, Юрко Дмитро, Логвин Олександр, Садовський Георгій, Гавриш Данило, Радюков Павло, Снігірьов Давид, Новак Олексій, Захарченко Родіон, Міхеєнко Олександр та Єнацька Ганна. Більшість хлопців є представниками Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка та тренуються під керівництвом Сергія Кормільця. Юніори 1999-2000 р.н. також не поступилися своїм молодшим товаришам по команді. На п’єдестал піднялися: Рєзнік Артем, Литвин Андрій, Вяткін Данііл, Забіяка Євгеній, Корчуков Ігор, Полтавський Андрій, Любченко Владислав, Вініченко Антон, Таранушенко Вячеслав, Цілуйко Владислава, Боряк Ілля, Білоус Ігор, Михайліченко Вячеслав, Литовченко Денис, Василько Ярослав та Заікіна Анна.

Другий та завершальний день змагань пройшли у тому ж ключі: добре знайомі любителям сумського панкратіону неодноразові чемпіони України та новачки п’єдесталу пошани головного старту національного календаря почергово займали своє місце на його сходинках. Кращими серед сумчан стали: Скрипник Світлана, Сушко Олена, Одінцов Олександр, Четвертаков Олег, Дудченко Олександр, Горобець Кирило (ДЮСШ «Спартаківець»), Хауляк Владислав, Жура Владислав, Воскобойник Анастасія, Привідьон Тетяна (СО ДЮСШ «Старт»), Артюх Олександр, Рилов Кирило, Балашов Артем, Бабич Владислав, Горват Жанна, Мосьпан Альберт, Горбунов Олег, Парненко Віталій (СО ДЮСШ єдиноборств), Никонець Денис, Козлов Олександр, Крупчан Максим, Миронов Роман, Житков Едуард, Харченко Іван, Іващенко Віталій, Щапова Аліна (КДЮСШ єдиноборств), Баранов Дмитро, Ласюченко Михайло, Городецький Герман, Литвинов Анатолій, Агафонов Олександр та Лєнда Богдан (СК «Інститут фізичної культури»). До змагань переможців та призерів підготував тренерський склад: Чередніченко С.В., Томенко О.А., Зернов Є.В., Маслов В.Г., Артюх О.В., Неткачев Д.Ю., Марченко Д.В., Фєдосєєв Д.О., Міщенко О.І. та Гавриш С.Г., котрий незважаючи на хворобу, власним прикладом довів, що він не лише тренер, а й бронзовий призер чемпіонату, пише sportclub.sumy.ua.