Вхід

Сумські сумоїсти позмагались у Луцьку

Міжнародний турнір з сумо «Кубок Любарта» та Чемпіонату України з сумо відбулися у Луцьку.

«Кубок Любарта» зібрав на килимці 300 учасників з п’яти країн. Шість разів піднімались гна п’єдестал пошани вихованці сумського клубу Чемпіон». Так «золото» здобули Микола Солодовников (вк 70 кг), Олександр Урсакі (вк 115 кг) та Владислав Вьюн (вк +115 кг); «срібло» - Артем Черков (вк +115 кг), «бронзу» - Максим Цибульняк та Данило Фоменко (вк 85кг).

Крім того у Луцьку сумоїсти розіграли медалі чемпіонату України. Серед юніорів чемпіоном став сумчанин Микола Солодовніков (вк 77 кг), Данило Фоменко у цій же вазі став «бронзовим» призером. «Золото» здобув Єгор Крупський (вк 85 кг). Другим став Олександр Урсакі (вк 115 кг). У командних змаганнях сумчани посіли перше місце. Серед спортсменів до 23-х років у вазі Микола Солодовніков став першим, Максим Цибульняк – та Олександр Урсакі - другими. Серед дорослих спортсменів «золото» здобув Максим Цибульняк, «срібло» - Данило Фоменко та Олександр Урсакі, «бронзу» - Микола Солодовніков та Владислав Вьюн (вк 115 кг). Сумська команда у командних змаганнях стала другою.