Суми приймали чемпіонат України з пляжного волейболу

15-17 липня у Сумах за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА на майданчиках на «Студентському» пляжі у міському парку пройшов другий тур чемпіонатe України серед дівчат до 16 років.

37 команд дівчат з усієї України з’їхалися позмагатися у Суми. Серед них були і чотири сумські пари. На жаль, наші юні волейболістки не здобули призів, посівши максимум 13-те місце. З таким результатом завершили змагання одразу три пари: Анастасія Шинкаренко та Тетяна Заїка, Валерія Сидоренко та Ольга Довгодуш і Христина Рєзникова та Дар’я Донська. 33-ми стали зовсім юні Катерина Удовенко (сестра відомої Дарини Удовенко) та Марія Подлужна.

Виграли ж змагання Софія Рилова та Анастасія Авторська з Чорноморська, які переграли у фіналі Ірину Чорну та Ольгу Мельник з Даражні. Третє місце посіли рівненчанки Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко.

Фінальний тур відбудеться з 25 по 28 серпня в Лазурному, Херсонської області.