«Суми» та «Нафтовик» синхронно програли на виїзді

Сьогодні, 5 листопада, у 17-му турі першості України з футболу в першій лізі команди з Сумщини грали на виїзді.

ПФК «Суми» у Чернівцях поступився місцевій «Буковині» 0:1. Єдиний м’яч на 13-ій хвилині з пенальті провів Дмитро Скоблов. «Сумчани» намагалися зрівняти рахунок, але нічого не вийшло До того ж на 65-ій хвилині другу жовтку картку і автоматично червону отримав Олексій Разуваєв.

«Нафтовик» грав у Ковалівці з місцевим «Колосом» і також мінімально поступився. До того ж єдиний м’яч також був забитий з пенальті, - проте на 60-ій хвилині – відзначився Олександр Поздєєв.

У підсумку після 17 турів, тобто після першого кола «Нафтовик» залишається п’ятим із 27 очками (маючи гру в запасі), «Суми» - 14-ті із 17 очками.

Наступний тур відбудеться вже 9 листопада: «Суми» приймуть «Арсенал-Київ», охтирчани зіграють у Краматорську з «Авангардом», пише sportclub.sumy.ua.