Четвер, 30 грудня 2021 12:11 Спорт

Конотопчанина визнано «Зіркою, яка сходить» української легкої атлетики

Завершилося голосування Федерації легкої атлетики України за найкращих легкоатлетів, команду та тренера України за підсумками 2021 року.

Участь у ньому брали експерти (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної із категорій враховувалися як третина всіх голосів.

Найкращими легкоатлетами року стали стрибунка у висоту Ярослава Магучих та метальник молота Михайло Кохан. Тетяна Степанова була визнана найкращим тренером 2021 року.

У номінації «Зірка, яка сходить» серед чоловіків переміг вихованець Конотопської ДЮСШ ім. М.Маміашвілі Артур Фельфнер. 2021-го він став чемпіоном Європи серед юніорів з метання списа (78,41 м), після чого виграв срібну медаль юніорського чемпіонату світу в Найробі (76,32 м). Сезон Фельфнер завершив лідером світового юніорського топ-листа (78,41 м).

У жінок у номінації «Зарка, яка сходить» переможницею стала Світлана Жульжик. Вона виграла срібну медаль у бігу на 800 метрів на юніорському чемпіонаті Європи (2:04.02 хв), посіла п’яте місце на юніорському чемпіонаті світу (2:06.04 хв) та виграла юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, пише sportclub.sumy.ua.